Diskusní Forum

Ремонт телевизоров в Москве

EtertMixail | 20.07.2018

Телемастер с многолетним опытом РЕМОНТА ТЕЛЕВИЗОРОВ.
(926)797-85-27
Михаил

Если у Вас: нет изображения, мигает экран или двоится изображение...

Если Вашему телевизору необходимы: ремонт системной платы, ремонт блока формирования изображения или ремонт усилителя или (почти) любая другая процедура...

Работаю с телевизорами: LG, Rolsen, Shivaki, Orion, Changhong, Vitek, Cameron, Electrolux, Harper, Lentel, Neosol, Elenberg и почти любыми другими...

Добрый день!

Keistit | 23.06.2018

Приветствую! Качественный у вас сайт!

Несколько минут назад в yandex нашел atv61e5u30n4 в фирме prom electric. Рекомендую!

Успехов всем!

Revolutional software XRumer 16.0 + XEvil 4.0 bypass BitFinex Captcha

Helengew | 21.05.2018

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Cena, treninky...

Anežka | 30.09.2016

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na cenu a kdy probihaji treninky pro junior- Je mi 14 let.
Předem děkuji za odpověď

Zájemce

Adéla | 31.08.2016

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak je možné přihlásit se do vašeho týmu? Je potřeba vyplnit nějaká přihláška?
Už jsem u vás byla v pololetí na zkoušce, ale nemohla jsem začít v tu dobu. A ještě bych se chtěla zeptat jestli nedělá problém věk a váha, je mi třináct let a jsem silnější postavy.
Předem děkuji za odpověď

Zájemce

Kristýna | 03.04.2015

Ahoj, je mi 15 a už dříve jsem dělala cheerleading. Ráda bych zase začala ale nevím jestli by to bylo ještě možné.. Proto bych se chtěla zeptat jestli by se u vás pro mě nenašlo nějaké místo. děkuji za odpověď :)

cena za celý rok

hanka | 21.06.2014

Měla bych stejnou otázku, jako Anička. Děkuji za odpověď :)

Cena za celý rok

Anička | 11.05.2014

Ahoj,chtela jsem se zeptat kolik to stojí za cely rok i s kostymem pomponami atd. Dekuji za odpoved Anča:)

kdy

Adriana | 23.08.2013

ahoj můžu se zeptat kdy trénuje kategorie senior? díky moc :-)

kde??

Hana | 02.08.2013

Můžu se zeptat kde trénujete? Cheerleading mě zajímal už od mala, ale ztatím jediným koordinovaným pohybem jsem měla břišní tance, kterým se věnuji už sedm let. Je mi třináct a tak nevím, jestli by mi to vůbec šlo, protože nemám velkou důvěru ve svou ohebnost. Měla bych vůbec začít trénovat?

<< 287 | 288 | 289 | 290 | 291 >>

Přidat nový příspěvek